top of page

Vizyon

İlk nefes aldığımız an itibariyle keşfetmeye çalıştığımız evrende bir şeyleri değiştirmeyi genlerimizde taşıdık.

 

Annemizin sevgisi, babamızın güven veren bakışı, hayatın bittiği ana kadar aranılan en önemli değer... Hayatın farklı noktalarında aradığımız huzur, güven ve sevgiyi sahip olduklarımızla arar, dokunarak, tanıyarak, objelerin yerlerini değiştirerek, geliştirerek bulmaya çalışırız. Çalıştıkça bizim için özel, herkes için ise paylaşılması geren ortak bir ihtiyaca dönüşür nesneler... Nesnelerdeki değişim ve gelişim bizi üretmeye, araştırmaya götürür... 

Bu değişim güdüsüne hayal gücümüzü kattık. Her meslektaşımız gibi ardımızda yanan köprülerin küllerine baktığımızda, yaşamın kumlarında bıraktığımız izlerimizden anılacağımızın farkında olarak imkânsızları gerçeğe dönüştürme azmiyle ilerledik. İlerlemeye de devam ediyoruz.... ta ki bu açlık bu bedeni terk edene kadar...

İç Mimar Atilla Eren / Eren İç Mimarlık
 

Eren İç Mimarlık ofisi

Biyografi

İç Mimar Atilla Eren

İç Mimar Atilla Eren 

Interior Architecture

1980 yılında İstanbul’da doğdu. Lisans öncesi eğitimini İstanbul, Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nde (2002) tamamladı.

Eğitim hayatının yarı evresinde çalışma hayatına başlayarak tasarım, proje ve uygulama yöntemlerini mesleğin farklı branşlarında çalışarak deneyim edinmiştir.  Başlayan her projenin bir sonraki projeyi zenginleştiren faktör olduğunu, çalışma yaşamının ana felsefesi olarak benimsemiş, öğrenimini, fuarlar, seminerler, söyleşiler, kitaplar ve dergiler ile hâlâ devam ettirmektedir.

Yaratıcılığı, çevremizi ve yaşamı keşfetmenin beslediğine inanan tasarımcı, faaliyetlerine  dağcılık, kampçılık ve tırmanış gibi doğa sporlarını ekleyerek kendi sınırlarını aramaya ve zamanın kumlarında bıraktığımız izler ile anılacağımızın farkında olarak meslek yaşamına devam etmektedir.

bottom of page